Over ons

Iedereen een ster

Elke school doet z’n uiterste best om een goede school te zijn. Niet zomaar een verzameling gebouwen, maar ook een beetje een tweede thuis. Een school met visie, zorg en enthousiasme. Een plek waar je terecht kan voor inspiratie.

Het is op basis van die vier pijlers dat Stella Matutina zich als school onderscheidt. De school wil in de eerste plaats een warme school zijn, waar iedereen de kans krijgt zich te ontwikkelen. Je brengt als jonge meid of kerel dagelijks best wat uren op school door. We willen die momenten dan ook zo boeiend mogelijk maken. En daar willen we best ver voor gaan! Een enthousiast lerarenteam staat daarom elke dag opnieuw voor je klaar. En da’s heus niet enkel met lessen en huiswerk. We leren samen omgaan met andere mensen en met de wereld. We tasten de grenzen af tussen traditie en toekomst. Je ontwikkelt de gave van gastvrijheid, stijl en discipline en wordt daarvoor gerespecteerd. Dat respect vind je ook bij je medeleerlingen terug. Stella Matutina is Latijn voor ster, morgenster eigenlijk. En da’s niet enkel een naam. Onze echte sterren lopen hier dagelijks door de gangen. En dat kan je hen gerust zelf vragen. We kijken alvast uit naar je komst! Directie & team

Komende events!

Team

Directie & advies

Katty Van de Steene: directeur katty.vandesteene@stellamatutina.be

Katleen De Temmerman: pedagogisch directeur katleen.detemmerman@stellamatutina.be

Eric De Pessemier: adjunct-directeur eric.depessemier@stellamatutina.be

Denis Dhaene: technisch adviseur coördinator hotelschool denis.dhaene@stellamatutina.be

Johnny Vandekerkhove:  technisch adviseur coördinator johnny.vandekerkhove@stellamatutina.be

Erwin Vallez: preventieadviseur erwin.vallez@stellamatutina.be

Ondersteunend personeel

Kristel Bruyneel: boekhouding
kristel.bruyneel@stellamatutina.be

Els Foulon: ondersteuning directie, personeelsadministratie, sollicitaties, mentor, stages
els.foulon@stellamatutina.be

Ria Matton: schoolrekeningen, verzekeringen
ria.matton@stellamatutina.be

Greta Van der Linden: receptie en onthaal, afwezigheden leerlingen, info handboeken greta.vanderlinden@stellamatutina.be

Freya Vermoesen: leerlingenadministatie, reservaties restaurant, EHBO
freya.vermoesen@stellamatutina.be

 

Zorgcoördinatoren

Kurt Vermeir: 1ste graad
kurt.vermeir@stellamatutina.be

Corry Geiregat: 2de graad
corry.geiregat@stellamatutina.be

Leen Meerschaut: 3de graad
leen.meerschaut@stellamatutina.be

 

 

 

 

 

ICT en andere

Patrik Van Thuyne: ICT-coördinator
ict@stellamatutina.be

Carlo Lippens: webmaster en smartschoolbeheerder
carlo.lippens@stellamatutina.be